Michał Zajezierski

Wiceprezes Zarządu NOWEL Sp. z o.o.

    Przedstawiciel czwartego pokolenia rodziny w piekarni NOWEL. Kontynuując rodzinne tradycje, od kilkunastu lat jest profesjonalnie związany z branżą piekarniczą. Posiada ekspertyzę w zakresie prawa, rozwoju przedsiębiorstw
    i inwestycji.

    Jako Wiceprezes Zarządu odpowiada za obszary związane z rozwojem firmy. Koordynuje procesy produkcyjne, a także działania inwestycyjne spółki, w tym finansowanie wdrożeń. Pod jego kierownictwem NOWEL sukcesywnie rozbudowuje park maszynowy oraz uruchamia kolejne w pełni zautomatyzowane i najnowocześniejsze w regionie linie produkcyjne.

    Przed dołączeniem do NOWEL, w latach 2004-2005 pracował w spółce Nowakowski Piekarnie, gdzie koordynował kwestie prawne i korporacyjne.
    W 2005 roku został wspólnikiem w Nowakowski Sklepy, przedsiębiorstwie zarządzającym siecią sklepów piekarniczych pod marką „Gorąco Polecam Nowakowski”, gdzie odpowiadał m.in. za zmianę koncepcji biznesowej, marketingowej i wyglądu sklepów, rozwój sieci oraz przygotowanie i wdrożenie systemu franczyzowego. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UW oraz Szkoły Głównej Handlowej.