Rafał Olejniczak

Pracownia Gier Szkoleniowych

Wspiera ludzi, którzy chcą się rozwijać. Inspiruje do bycia skutecznym szefem, liderem, przywódcą. Uczy tajników wystąpień publicznych, zarządzania i efektywnej komunikacji.

Dzieli się 25-letnim doświadczeniem medialnym, menedżerskim i biznesowym. Większość zawodowego życia spędził w mediach. Przeszedł drogę od reportera do redaktora naczelnego, dyrektora do spraw rozwoju i członka zarządu. Współtworzył Radio ZET i Grupę Eurozet, gdzie odpowiadał za stacje radiowe dla 10 milionów słuchaczy. Doświadczenie telewizyjne zdobywał głównie w TVP. Współpracował z wydawnictwem National Geographic jako fotograf. Jest reżyserem eventów i teledysków.

Od 2015 roku spełnia się w przede wszystkim w dziedzinie konsultingu (doradztwo, warsztaty, szkolenia) i pomocy psychologicznej (coaching, mentoring). Jako coach specjalizuje się w executive coachingu i coachingu kryzysowym.

Jako konsultant i trener współpracuje z nowatorską Pracownią Gier Szkoleniowych z Warszawy, gdzie współtworzy innowacyjny program rozwojowy dla liderów The GameChangers Club. Absolwent Uniwersytetu SWPS, Canadian International Management Institute i Uniwersytetu Śląskiego.

Gallup StrengthsFinder Talents: Strategic, Ideation, Adaptability, Woo, Maximizer.