Piotr Osiadacz

Dyrektor zarządzający segmentem Customer for Life Sage w Polsce

Od najmłodszych lat śledzi trendy w tym co dzieje się w koło niego. Łącząc z pozoru niezwiązane ze sobą fragmenty, tworzy nowe rozwiązania starych problemów pozwalając ludziom i organizacjom zmieniać się na lepsze. Od ponad 10 lat pomysły łączy z praktyką, zarządzając zespołami w obszarach strategii, sprzedaży, marketingu i obsługi klientów z wyraźną koncentracją na rynku biznesowym.

Z Sage związany od października 2011 roku, początkowo na stanowisku Dyrektora Działu Realizacji Kontraktów. Od 2013 roku jako Dyrektor Sprzedaży odpowiadał za sprzedaż i obsługę klientów z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw. Obecnie Dyrektor Zarządzający segmentem, oraz członek zespołu zarządzającego Sage w Polsce, odpowiada za realizację i rozwój strategii, sprzedaż, marketing i obsługę klientów.

Za największy sukces w dotychczasowej karierze uważa udaną migrację grupy kilkudziesięciu tysięcy klientów biznesowych do nowych ofert w czasie 9 miesięcy.

Jako absolwent kierunku Marketingu i Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej oraz MBA Bradford University i Akademii Psychologii Przywództwa Politechniki Warszawskiej, zawodowo pasjonuje się zarządzaniem zmianą oraz doświadczeniami klientów.